czwartek, 18 czerwca 2009

No po prostu muszę się pochwalić

~~~~~~~~~~
Po prawie 8 miesiącach nie chodzenia do szkoły i nauczania indywidualnego od stycznia, moje dziecię skończyło szóstą klasę i na dodatek dostało świadectwo z czerwonym paskiem!!! Uważam, że jest to nielada wyczyn bo Natka miała dość długą przerwę w zajęciach z wiadomych przyczyn. Poza tym nikt z naszej czwórki nigdy nie dostał podobnego świadectwa. My raczej już nie mamy na co liczyć, nadzieja jedynie w dzieciach ;-)
Gratuluję Córciu!
~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~
Chciałam Was również zaprosić na słodkości do Marysi z bloga Baju-Baju. Popatrzcie jakie fantastyczne przydasie można wylosować :-)
~~~~~~~~~~

7 komentarzy :

 1. Oj ,to ja pierwsza złożę gratulacje !!!Tylko nie wiem ,czy Tobie ....za tak zdolną córcię ....Czy Natce ...za inteligencję i talent .Obie macie do tego prawo.

  Pozdrawiam .

  OdpowiedzUsuń
 2. Ita, dzięki wielkie! Myślę, że gratulacje najbardziej należą się Natalii. Po tak trudnym roku dostać takie świadectwo to wielki prezent. Oczywiście musiała włożyć trochę swojej pracy ale przyznać też muszę, że bardzo dużo zapamiętywała na tych indywidualnych lekcjach i nie musiała zbyt wiele się uczyć. W tym miejscu należą się jej gratulacje za niesamowity talent do zapamiętywania słuchowego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję Natalii to nie lada wyczyn borykając się z chorobą dostać świadectwo z czerwonym paskiem. Jest niesamowita. I gratuluję Tobie, tak wspaniałej córki.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje!!!
  Hartu ducha, uporu i ambicji!! Brawo Natalio!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje ogromne!!!
  Oczywiście, że musisz się chwalić, bo jest w tym również ;))
  Zuch dziewczyna! Brawo!!!
  To teraz kolejny wazny etap w jej życiu - gimnazjum - zobaczysz, jak szybko minie ;))
  Pozdrawiam gorąco :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo serdecznie gratulują Natalii! Dzielna dziewczynka!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ha, ha...pomyslałam tak samo jak Ita, że gratulacje należą się Natalii!:)Ale Tobie również, w końcu po kimś geny odziedziczyła:)- pomimo braku paska:)

  OdpowiedzUsuń